вівторок, 23 лютого 2016 р.

Зі школи в газету


Сільські школи, зокрема, невеличкі, особливі тим, що там усі діти вітаються. “Христос рождається!”, “Доброго дня!”, “Слава Україні!” — чула звідусіль і ледве встигала усім відповідати. Особливо запам’ятались два хлопчики – п’ятикласники. Один сказав до другого: “Може, в газету потрапимо?”. Я поцікавилася, а чим же вони унікальні у Дубівецькій школі? Може, перемагали на предметних олімпіадах, грають у футбол чи займаються іншим видом спорту, мають успіхи у вивченні іноземних мов? Хлопці відповіли, що не можуть цим похвалитися, вони просто гарні хлопці-п’ятикласники Дубівецької школи. Вірю, що мине час, і ці милі хлопчики ще стануть героями газетних публікацій.

Директор Дубівецької ЗОШ І-ІІ ст. Ольга Степанівна Яцюк дуже тішиться, що нарешті минув карантин, і учні навчаються. Здоров’я дітей – це найголовніше. Нині у школі 43 учні. Особливо галасливий 1-й клас. Там навчається 6 хлопців. Не позаздриш класному керівникові. Але таке воно від природи хлоп’яче плем’я: скоре на вигадки, розіграші, пустощі, за що і любимо!
Нині на завершенні роботи щодо відкриття дитячого садочка на 20 місць та реорганізація школи в НВК “Дубівецька ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ”.
Охоче познайомилася з лідером учнівського самоврядування школи, першим призером районної олімпіади з біології, дев’ятикласницею Анастасією Гуцайлюк. Дівчина розповіла, що, окрім біології, любов до якої прищепила вчителька Ольга Василівна Каплун, їй добре вдається українська мова, література, фізика. Як лідер учнівського самоврядування, Анастасія Гуцайлюк бере активнуучасть у позакласному житті школи. А ще зустрічається зі своїми ровесниками з інших шкіл району, де учні діляться досвідом, беруть участь у флеш-мобах, пленерах. 
Коли запитала у дівчинки про майбутню професію, Анастасія сказала: “Своє майбутнє я бачу в першу чергу без війни. Тому прошу наших державних лідерів чимшвидше її припинити”. А щодо професії, то дівчина вже обрала медичний коледж, де опановуватиме фах фельдшера, акушерки, медсестри. А в дальших планах дівчини – вищий учбовий заклад. Їй дуже подобаються маленькі діти, тому хоче вивчитися на педіатра або ж сімейного лікаря. А ще Анастасія Гуцайлюк дуже тішиться, що скоро відкриють дитячий садочок у Дубівцях. “Це буде дуже цікаво. Мені подобається, як маленькі діти проявляють свої емоції. Вони дуже щирі, люблять правду”.
А ще мені у школі в Дубівцях сподобалась опорна стіна, присвячена героям Небесної Сотні, а ще те, що там на підвіконнях і досі цвіте різдвяник.

Немає коментарів:

Дописати коментар