вівторок, 23 лютого 2016 р.

Вітання Богдану Флиснику

Ніяк не позбавлюсь однієї своєї, на мій погляд, дивної риси: коли їду в машині, мені незручно перед тими, хто йде пішки. Так і цим лютневим днем, який присвятила Дубівцям, побачили на дорозі літнього чоловіка, який поспішав, тримаючи в руці пакет, у бік автобусної стоянки. Зупинили машину, познайомились. Пан Богдан Флисник у минулому (1978-2000 рр.) – вчитель німецької мови у Дубівецькій школі. Разом з дружиною Надією Григорівною народили та виховали двох дітей. Нині їх син Володимир – священик у Ланівецькому районі, а дочка Галина працює у канцелярії адміністративного суду в Тернополі. 
Люди з Дубівців дали знати, що Богдан Флисник народився 14 лютого 1947 року. На День святого Валентина йому минає 69 років. Дата, може хтось зауважити, не кругла, але поважна. Та і не кожному дано народитися саме у день, коли говорять стільки гарних слів про кохання, дарують квіти. 
Від імені тих людей, хто знає пана Богдана Флисника, кого педагог навчав іноземної мови, його родичів та друзів вітаємо іменинника від усієї душі з днем народження. Зичимо мирного неба, здоров’я, довгих літ життя, прихильної долі для дітей, онуків. Хай сонце, а ласкаво посміхається, а дні приносять лише радість!

Немає коментарів:

Дописати коментар