вівторок, 23 лютого 2016 р.

Кава для подорожніх

У всіх народів ознакою доброго тону, вихованості було гарне ставлення до подорожніх. Ісус Христос у своїх зверненнях не раз наголошував, що він з’являтиметься людям у вигляді тих, кому треба допомогти. Побачить людина в образі потребуючого Бога – буде спасенна. А відвернеться, то і Господь у свій час скаже їй: “Відійди від мене, я не знаю тебе”.
Приїхавши у Дубівці, зайшли у магазин біля дороги і запитали у місцевої продавчині Ольги Куць, як нам проїхати до помешкання одного з жителів села. Пані Оля не лише показала дорогу, але і приготувала гарячу духмяну каву для мене та водія, вгостила смачним печивом. Це було дуже доречно у вітряну холодну пору. Ця жінка прийняла нас, не знайомих їй людей, як рідних, що глибоко зворушило.
У розмові з Ольгою Куць довідались, що вона дубовецька невістка. Народилася у Добриводах Збаразького району. Робота продавця їй подобається, адже це кожноденні зустрічі з людьми. Працює з напарницею через два дні, що дуже зручно як матері, господині. Власник магазину Богдан Ільків турбується про наповнення асортименту. У магазині є все, що потрібно людям. Буває: чогось не вистачає, то з часом довозять на замовлення покупців. Найбільше купують крупи, олію, печиво. А дітей тішать ласощами.
Коли повертались з Дубівців до Тернополя, ще раз дякували пані Ользі Куць не лише за смачну каву, а за гарний та вдалий початок дня.

Галина ЮРСА.

1 коментар:

  1. Здравствуйте!

    Скажите пожалуйста, а где покупает кофе Богдан Илькив? Случайно не в этом заведении: http://uavending.com/ ? И по каким ценам? Хотел бы себе тоже открыть магазин, и людей угощать кофе. Что Вы на это скажите?

    ВідповістиВидалити